11 27 Februari 1936 3 2. Boven de in het eerste lid genoemde wedde ge- nieten de agenten en hooîdagenten van politie een toe- lage voor uniformkieeding en uitrustmg van j 100.per jaar. Deze toelage bedraagt voor den inspecteur van politie en voor het personecl der motorbrigade f 125. per jaar. Onder uniformkleeding en uitrusting zijn begre- pen dienstschoenen en diensthandschoenen. 3. Het vermelde ,in het tweede lid vindt gelijke toe- passing ten aanzien van de kosten van de burgerkleeding van die ambtenaren van politie, die tijdens de uitoefening van den dienst verplicht zijn burgerkleeding te dragen. 4. De bewapening van de ambtenaren van politie v/ordt vanwege de gemeente verstrekt en blijft ook het eigendom der gemeente. 5. Aan de ambtenaren, welke geregeld belast zijn met recherchedienst, wordt eene toeiage van f 100.per jaar verleend. Artikel 4. 1. Aan alle ambtenaren der gemeente-politie wordt, voor zoolang het aantal wettige (gewettigde) kinderen, stiefkinderen inbegrepen, beneden den leeftijd van 16 jaren meer dan twee bedraagt, voor ieder kind boven dit getal boven het gewone loon, een tijdelijke toelage verleend van 1.50 per week. 2. Voor de toepassing van het onder 1 vermelde v/orden als kinderen mede aangemerkt pleegkinderen, die deel uitmaken van het gezin en geheel als eigen kinderen worden onderhouden en opgevoed en voor wie aftrek van het belastbaar inkomen voor de Rijksinkom- stenbelasting is toegestaan. 3. Wanneer in den loop van het jaar in het aantal kinderen beneden den leeftijd van 16 jaren verandering komt, wordt de toelage met ingang van den datuin dier verandering daarmede in overeenstemming gebracht. Artikel 5. 1. Bij aanstelling of bevordering in rang wordt het minimum der aan den rang verbonden bezoldiging toe- gekend. In bijzondere gevallen kan door Burgemeester en Wethouders, op voorstel van den Burgemeester, een hoogere âanvangswedde worden toegekend. Door be- vordering in rang zal een ambtenaar niet in een minder gunstigen toestand mogen komen dan hij was in de functie vöör de bevordering.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 36