11 27 Februari 1936 5 ambtenaren, die de leiding hebben bij het verrichten van overwerk, of die zelfstandig overwerk verrichten. Aan deze ambtenaren kan voor overwerk een vergoeding vvorden toegekend, vast te stellen door Burgemeester en Wethouders op voorstel van den Burgemeester. Evenmin zal vergoeding worden gegeven voor over- werk: a. dat noodzakelijk is ter herstelling van eenig ver- zuim of eenige fout; b. dat slechts eene korte verlenging van den arbeids- duur medebrengt; c. verricht in bijzondere omstandigheden als bedoeld in art. 217, le lid der gemeentewet. d. indien het mogelijk blijkt voor overuren vrijen tijd in ruil te geven; e. door ambtenaren, welke geregeld belast zijn met recherchedienst. Artikel 8. De hoofdagenten en agenten van politie le en 2e klasse genieten een toelage van f 50.per jaar voor het bezit van een politie-diploma met aanteekening, afgegeven vanwege den R.K. Politiebond ,,St. Michaël", den Algem. Ned. Politiebond, den Alg. Bond van Politiepersoneel in Nederland of den Bond van Chr. Politie-ambtenaren in Nederland en eene toelage van f 25.per jaar voor een diploma zonder aanteekening, afgegeven vanwege genoemde organisaties. Artikel 9. De vergoeding voor het gebruik van eigen rijwielen in dienst der gemeente, wordt, voor zoover niet in de gemeentebegrooting op een vast bedrag bepaald, door Burgemeester en Wethouders op voorstel van den Bur- gemeester, geregeld. Artikel 10. 1. Indien buiten het geval van vacantie een ambte- naar wordt aangewezen om een ambtenaar in hoogeren rang te vervangen, ontvangt hij daarvoor gedurende den tijd der vervanging, indien deze minstens een maand onafgebroken heeft geduurd een vergoeding overeen- komende met het verschil tusschen zijne wedde en de wedde, die hij zou ontvangen, als hij vast in dien hooge-

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 38