11 27 Febrtiari 1936 6 ren rang zou zijn aangesteld. Is de wedde van den ver- vanger echter gelijk aan of hooger dan de minimum- wedde van den vervangen ambtenaar, dan zal voor de berekening van de vergoeding de minimum jaarwedde van het waargenomen ambt worden verhoogd met zoo- veel periodieke verhoogingen, als noodzakelijk zijm om den vervanger een toelage te doen genieten, die ten- minste gelijk staat met het bedrag van een periodieke verhooging aan den eigen rang verbonden. 2. Indien buiten het geval van straf aan een ambte- naar de waarneming van een lager bezoldigde betrek- king wordt opgedragen, blijft hij in het genot van zijm gewone bezoldiging. 3. De regeling, vervat in het eerste Iid, is niet van toepassing bij vervanging van den inspecteur van politie. Bij een zoodanige vervanging zal voor elk geval de ver- goeding door den Raad worden bepaald. Artikel 11. fndien de aanwijzing in art. 10 slechts een gedeelte- lijke vervanging omvat, wordt het bedrag der vergoeding door Burgemeester en Wethouders vastgesteld, op voor- stel van den Burgemeester. Artikel 12. Verhooging van wedde gaat in op den eersten dag der maand, waarin de aanspraak daarop is verkregen. Toelagen voor het bezit van diploma's worden even- eens uitgekeerd met ingang van den eersten dag der maand, waarin de ambtenaar het diploma verkregen Artikel 13. Maandelijks wordt een twaalfde gedeelte der wedde uitbetaald. Artikel 14. 1. De ambtenaar, die in verband met de uitoefening van zijn dienst, behoudens bij eerste aanstelling, ver- huizen moet, ontvangt een door Burgemeester en Wet- houders, op voorstel van den Burgemeester, naar billijk- heid te bepalen vergoeding wegens terzake gemaakte kosten en geleden schade.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 39