12 27 Februari 1936 lijks aan Burgemeester en Wethouders een nominatieve loonstaat inzenden, welke de betrokken arbeiders voor ontvangst dienen te hebben geteekend. De desbetref- fende formulieren worden door Burgemeester en Wet- houders kosteloos ter beschikking gesteld. 9e. De afrekening met hen, die tot de regeling zijn toegetreden, heeft plaats na afloop van elk der 5 tijd- vakken onder 2e. aangegeven. Indien in een voorgaande periode minder is verloond, dan het voor die periode vastgestelde minimum-loonbedrag, wordt het te weinig verloonde bij de volgende periode verrekend. lOe. Wanneer een bloembollenkweeker voor een be- paalde periode wenscht toe te ireden, is hij verplicht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van Heern- stede aan te toonen, dat hij in de voorafgaande periode tenminste het aan te nemen minimum-loonbedrag heeft verloond. 11. De plaatselijke commissie, door Burgemeester en Wethouders te benoemen, dient te zijn samengesteld uit drie vertegenwoordigers van het gemeente-bestuur, een van de werknemers- en een van de werkgevers-organi- saties ter plaatse. Deze commissie dient Burgemeester en Wethouders van advies over de uitvoering van de hierboven bedoelde regeling. b. Burgemeester en Wethouders het noodige crediet te verleenen voor uitvoering van de onder a. bedoelde regeling. c. Burgemeester en Wethouders te machtigen de uit- voering van de onder a. bedoelde regeling stop te zetten, zoodra maatregelen in aangrenzende gemeenten daar- toe aanleiding mochten geven. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Februari 1936. De Secrejaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 58