33 14 Mei 1936 Artikel 7. Indien tijdens de hulpverleening de helpende brand- weer wordt teruggeroepen, omdat haar diensten in eigen gemeente noodig zijn, is zij bevoegd onmiddel- üjk de hulpverleening te beëindigen. Artikel 8. De gemeente, wier hulp is gevraagd, is bevoegd, daaiaan niet te voldoen, indien het terrein van den brand wegens den toestand van wegen, of om andere geldige reden&n niet voor haar brandweer bereikbaar is. Artikel 9. 1. Deze regeling kan te allen tijde worden gewijzigd. 2. Aan Burgemeester en Wethouders der gemeenten wordt overgelaten te regelen op welke wijze voor- stellen tot wijziging aan de Raden zullen worden op- gemaakt. 3. Binnen één maand, nadat door een der colleges de wenschelijkheid eener wijziging is te kennen gege- ven, zal daarover het overieg tusschen de colleges worden geopend. 4. Het gevoelen van de meerderheid in de colleges is beslissendwordt beslist, dat aan de Raden ten voorstel tot wijziging in overweging zal worden ge- geven, dan zullen de colleges binnen een maand na eëindiging van het overleg over het voorstel de be- shssing van de Raden uitlokken. 5- Ingeval tusschen de Raden overeenstemming wordt bereikt, is het voorstel aangenomen wordt die oyereenstemming niet bereikt, dan wordt naar aanlei- ding van de beraadslagingen in de Raden het overleg tusschen de colleges van Burgemeester en Wethouders opnieuw geopend. 6. Over het naar aanleiding van dit hernieuwd overleg al of niet gewijzigd voorstel, wordt door de colleges vain Burgemeester en Wethouders binnen één maand na beëindiging van het hernieuwd overleg de beslissing van de Raden uitgelokt. 7. Verklaart de meerderlieid der Raden zich voor 111 zesde lid bedoeld voorstel, dan wordt dit geacht te zijn aangenomen. Wordt geen bepaalde meerderheid verkregen, dan wordt het voorstel geacht n:et te zijn aangenomen. 8. De eindbeslissing van de Raden wordt genomen innen zes maanden, nadat de wenschelijkheid tot wlJzlgmg werd te kennen gegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 19