35 14 Mei 1936 zwaarte, terwijl na afwalsing de kuilen behoo en te worden opgehaald. De trottoirs moeten worden belegd met le soort basaltine tegels 30 X 30 c.M., met schuinen kant. dik ten minste 45 m.m. De tegels moeten voldoen aan de Rijkswaterstaatkleur. De banden voor de verhoogde voetpaden moeten zijn Stelcon M. S., banden van „De Meteoor", te De Steeg de afrneting^n der banden moeten zijn als bij de gemeente gebruikeüjk is. De stralen der bochten zullen nader door Burgemeester en Wethouciers wor- ckn opgegeven. De afscheiding van het verhoogde voetpad met den tuingrond, za! moeten geschieden met een kopiaag van künkers op hun einde. Het onderzoek der straatsteenen en tegels zal, indien Burgemeester en Wethouders dit noodig oordeelen, geschieden bij een door dat College aan te wijzen proefstation voor onderzoek van bouwmaterialen. Het onderzoîk zal geschieden, nadat de materialen zijn aangevoerd. Indien de materialen volgens dit onderzoek niet voldoen aan bovenstaande eischen, zijn de kosten van het onderzoek voor rekening van adressanien en moeten de afgekeurde materialen van de terreinen worden verwijderd en worden vervangen door mate- rialen, die wel aan de eischen voldoen. 4. De slooten, gelegen in de terreinen van adres- santen, voorzoover deze in de wegen of in bouwter- reinen vallen, zullen geheel moeten worden gedempt met zmver zand, ter hoogte van het aanliggende maai- veld. Die gedeelten sloot, welke onder de wegen komen te liggen, zullen tot den vasten bodem moeten worden uitgebaggerd, voor dat met dempen wordt aangevangen. Vergunning tot het dempen van slooten, zal Ödoor adressanten aan het Hoogheemraadschap van Rijnland moeten woiden gevraagd. 5. Adressante en hare rechtverkrijgenden moeten gedoogen, dat de op bijbehoorende teekening door arceerfng aangegeven, haar in eigendom toebehoorende, gedeelten der slooten a, b en c, worden gedempt behoudens goedkeuring van het Hoogheemraadschap van Rijnland zoodra Burgemeester en Wethouders van Heemstede dit noodig oordeelen in verband met de bestaande bebouwing, de te stichten bebouwing of de exploitatie van de aan die slooten grenzende ter-

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 26