35 14 Mei 1936 reinen. Adressante en hare rechtverkrijgenden, zuüen geen enkel recht op schadeloosstelling, in welken vorm ook, aan de bedoelde demping kunnen ontleenen of eenig recht dientengevolge kunnen doen gelden tegen- over dengeen, die de slooten zal moeten dempen. 6. Voor afsluiting van de einden der wegen, te weten de wegen 5!, 57, 59, 60 en 58, zullen hek- werken moeten worden aangebracht van stijlen, zwaar 10 X 12l„ c.M., met 3 strooken van 3 X 15 c.M, de palen moeten worden voorzien van gronddeel, zwaar 4 X 20 c.M. Het in den grond komende gedeelte moet worden gecarbolineerd; het in het gezicht blijvende gedeelte moet worden geverfd in nader op te geven kleur. De lengte der hekwerken moet gelijk zijn aan de breedte der af te sluiten wegen. 7. De rioleering met putten enz. zal door de ge- rreente worden aangebracht. Voordat met het aan- brengen hiervan zal worden aangevangen, moeten adressanten de kosten hiervoor betalen aan het bedrijf voor Openbare Werken. De kosten worden bepaald op een bedrag van f 6550.—. Voor den aanleg van het eerste gedeelte der rioleering in de wegen op de teekenmg geel geklcurd moet f4400,— worden l.etaald en vöôr den aanleg van het tweede gedeelte in de wegen, welke gearceerd zijn aangegeven moet het restant ad f 2150.worden voldaan. De rioleering zal moeten worden aangebracht voor- dat met de ophooging wordt aangevangen. Voor het aanvullen van de rioolsleuven zal door adressanten zuiver duinzand bij deze sleuven geleverd moeten worden. De rioolsleuven zullen een breedte hebben tot ongeveer 0.25 M. ter weerszijden van de grootste breedte van Iret riool en een diepte van ongeveer 0.20 M. onder de houten fundeeringsplaat. 8. Op afstanden van ongeveer 20 M. moeten langs de trottoirbanden, voigens aanwijzing, straatkolken worden aangebracht, normalisatiemodel N 125 K. doch met draaiende deksels. De kolken moeten in- en uit- wcndig worden geasfalteerd. De kolken moeten met 'e soort dikke gresbuizen, wijd 12 c.M., aan de rio- Ieering waterdicht worden aangesloten. 9. Voordat met de ophooging zal worden aange-

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 27