35 14 Mei 1936 vangen, moet het terrein, voor de straten bestemd, ten genoegen van Burgemeester en Wethouders, van wor- tels en andere hinderlijke zaken zijn ontdaan. 10. De verlichting geschiedt. zoolang de straten niet door de gemeente zijn overgenomen, voor reke- ning van adressante. Adressante zal voldoende gele- genheid moeten geven om de buizen voor gas- en waterleiding en de kabels voor electriciteit te kunnen leggen, voordat de beharding der wegen wordt aan- gebracht. 11. Van den aanleg der straten zal door adressante minstens een week vooraf schriftelijk tnoeten kennis worden gegeven aan Burgemeester en Wethouders en vöôr den daarin genoemden datuin zal niet met de werkzaamheden mogen worden begonnen. 12. Door de gemeente zullen voor rekening en op kosten van adressante boomen in de trottoirs worden geplant. 13. De werkzaamheden zullen, goovoolmogelijk,- ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van Heemstede, moeten worden uitgevoerd .door Heem- 14. Alle bovengenoemde werken zullen moeten" worden uitgevoerd ten genoegen van Burgemeester en Wethouders. Bij den aanleg van de bestrating, ophoo- ging enz. zal een opzichter van de gemeente worden aangesteld om toezicht te houden. Voor elken dag of gedeelte van een dag toezicht zal door adressante een bedrag van f 8.aan de gemeente moeten worden betaald. 15. Tot den aanleg der straten mag niet worden overgegaan, alvorens is overgelegd een op zegel ge- stelde en door adressante onderteekende verklaring a. dat zij deze voorwaarden kent en dat zij zich daarnaar zal gedragen b. dat adressante zich verbindt om binnen een maand, nadat de straten met beharding en andere voorgeschreven werken, volgens verklaring van den Directeur van Openbare Werken, geheel volgens de voorwaarden in goeden staat zijn opgeleverd en vo'- tooid, deze te zullen overdragen aan de gemeenle. steedsche werklieden.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 28