35 14 Mei 1936 kosteloos en cm niet. Deze overdracht omvat niet alieen den ondergrond, maar ook de beharding, riolee- ling, beplanting en alie verdere werken. Öe uitvoering der werken zal echter zoodanig raoe- ten geschieden, dat binnen één jaar na goedkeuring van het raadsbesluit, de werkzaamheden zoodanig ge- reed zijn, dat de overdracht van het eerste gedeelte de op de teekening geel gekleurde wegen kan plaats hebben. De overdracht van het tweede gedeelte de op de teekening gearceerd aangegeven wegen zal moeten geschieden binnen drie jaar na goedkeuring van dit raadsbesluit. Mochten de werkzaamheden op de hiervoren bedoelde data nog niet zoover gevorderd zijn. dat overdracht kan plaats hebben, dan zullen deze zonder dat ingebrekesteiiing noodig is, door de ge- raeente worden verricht op kosten van adressante. Deze kosten zullen eveneens bij de overdracht moeten worden voldaan. c. Dat adressante zich verbindt de door haar aan te leggen straten, met alles wat daartoe behoort, ge- durende een jaar na de overdracht ten genoegen van Burgemeester en Wethouders te zullen onderhouden en alsdan alles in goeden staat te zullen opleveren zij zal eventueele gebreken voor hare rekening ten genoegen van Burgemeester en Wethouders hersteilen. d. Dat zij, bij niet nakoming van deze hare ver- piichting cnder c genoemd, Burgemeester en Wethou- ders machtigt om het gebrekkige voor hare kosten van gemeentewege te herstellen. C- Dat adressante bij overdracht der aan te leggen straten aan de gemeente zal betalen een bedrag van f0.40 per M2 overgenomen rijweg en voetpad, ter tegemoetkoming in de eerste kosten van onderhoud. Dat adressante alle kosten op de overdracht vahenüe voor hare rekening neemt. b. Burgemeester en Wethouders een crediet te ver- leenen groot f 3200.—voor verlegging van de riolee- "ng in de Hugo de Grootlaan en in den Heerenweg, tusschen de Hugo de Giootlaan en Kerklaan. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 14 Mei 1936. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 29