31 14 Mei 1936 procent 's-jaars tot het tijdstip van betaling omr.id- dellijk in haar geheel en ineens opvorderbaar zijn. Zij zal in gebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn, zonder ingebrekestelling. IX. De Maatschappij blijft geheel vrij om, indien eenige rente of aflossing niet op den bepaalden tijd mocht worden betaald, alle zoodanige maatregelen te nemen tot behoud van hare rechten of verhaal van hare vorderingen, als de wet te harer beschikking stelt en haar noodig of nuttig zuilen voorkomen. X. De geldleening zal worden aangegaan op onderhandsche overeenkomst. XI. Alle kosten van afsluiten en tenuitvoerlegging der overeenkomst, nu en later, alsmede alle belastin- gen, waarmede kapitaal- of renlebetalirg van deze leening mcchten worden getroffen, zijn vcor rekening van de gemeente. XII. Vcor het sluiten der geldleenirg zal van het opgenomen bedrag voor eens een provisie kunnen worden uitgekeerd. XIII. Ter verzekering van de geregelde betaling der verschuldigde renten en verplichte aflossingen, worden de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de begrooting van de gemeente in uitgaaf gebracht en bestreden uit de gewone inkcmsten der gemeente. Uitzondering hierop voimt de buitengewone aflos- smg, bedoeld onder IV, welke onder gotdkeuring van Ueueputeerde Staten, geheel of gedeeltelijk uit buiten- gewone middelen mag worden bestreden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 14 Mei 1936. De Secralaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 7