46 30 Juni 1936. Bovendien moet wekelijks een opgave (inkomsten- briefje) verstrekt worden van de gezinsinkomsten. Dit inkomstenbriefje moet des Maandags vöör 12uur volgende op de week waarop het betrekking heeft, zoo inogelijk door tusschenkomst der vakvereeniging. ten Raadhuize worden ingeleverd. Geen steun wordt uitgekeerd, behoudens in zeer bijzondere gevallen, aan hen, wier inkomstenbriefje niet op het vorenvermelde tijdstip ten Raadhuize is ontvangen. Art. 15. De gegevens der aanvraagformulieren en inkomsten- briefjes vormen voor Burgemeester en Wethouders den grondslag hunner beoordeeüng, of en in welke mate, ondersteuning zal worden verleend. De juistheid der gegevens, door den ondersteunde °P bet aanvraagformulier en het iukomstenbriefje in- gevuld, wordt vanwege Burgemeester en Wethouders onderzocht. Burgemeester en Wethouders nemen geen beslissing, dan nadat de resultaten van het onderzoek van het aanvraagformulier bekend zijn. Art. 16. De aanvraagformulieren en inkomstenbriefjes worden door Burgemeester en Wethouders kosteloos verstrekt. Art. 17. Door Burgemeester en Wethouders worden weke- lijks uitbetalingsstaten opgemaakt, welke met de be- noodigde ge'den aan het bestuur der aihier gevestigde afdeeling der betrokken vakvereeniging worden ter hand gesteld ter uitkeering van den steun aan de betrokkenen. Na de uitkeering van den steun worden de staten door het bestuur der vakvereeniging weder bij Bur- gemeester en Wethouders ingeleverd, voorzien van de handteekeningen der ondersteunden, ten bewijze, dat de steun aan de betrokkenen is uitgekeerd. Art. 18. Bij de uitreiking van het aanvraagformulier wordt

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 33