51 30 Juni 1936. DOORTREKKINQ STAMRIOOL LANCKHORSTLAAN EN ZANDVOORTSCHELAAN. AAN DEN RAAD. Onder volgnummer 598 van de gemeentebegrooting voor 1936 is een bedrag van f 26.000.— opgenomen voor doortrekking van het in de Lanckhorstlaan tot de Van de Spiegellaan reeds aanwezige stamriool, door de Lanckhorstlaan en na kruising, met een dui- ker in verband met de aanwezigheid van de buizen van de Amsterdamsche Waterleiding, van den Heeren- weg door de Zandvoortschelaan tot de Leidschevaart. Met een overstort en doorspoelput zal aldaar een verbinding met de Leidschevaart worden tot stand gebracht. De kosten van dit werk worden, bij normale uit- voering, geraamd op rond f 24.000.—, waaronder dan is opgenomen een bedrag van f 8.500 voor arbeids- loon. Bij uitvoering van dit werk door tewerkstelling van werkloozen, op de wijze als hier thans geschiedt, zal in totaal f 29.000.noodig zijn, waarin dan is begrepen een bedrag van f 12.600.— voor arbeidsioon. De bovenbedoelde werkzaamheden moeten voor een zeer groot gedeelte worden uitgevoerd in de zeer drukke verkeerswegen Heerenweg en Zandvoortsche- laan. Teneinde het verkeer zoo weinig mogelijk te be- lemmeren, verdient het aanbeveling, het maken van den duiker in den Heerenweg en het leggen van het riool in de Zandvoortschelaan, zoo vlug mogelijk te voltooien. Wij zouden daarom deze werkzaamheden zonder tewerkstelling van werkloozen willen doen uitvoeren. Het leggen van het riool in de Lanckhorstlaan, zal op de gewone wijze met tewerkstelling van werkloo- zen kunnen geschieden. Het geheele werk zal onge- veer 8 10 weken duren. De kosten van het werk zullen, uitgevoerd gedeel- telijk als normaal werk en gedeeltelijk met tewerkstelling

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 57