32 4 Maart 1937. maand als een volle gerekend en wordt al het verschuldigde terstond en ineens opvorderbaar. 7. De Gemeente zal in gebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn zonder ingebreke- stelling. 8. De Gemeentespaarbank büjft daarentegen geheel vrij, indien eenige voor rente en/of aflossing verschul- digde som op den daarvoor bepaalden tijd niet mocht worden betaald, onverwijld aile zoodanige maatregelen te nemen tot behoud harer rechten of tot verhaal van hare vordering, als de wet te harer beschikking stelt en haar noodig of nuttig zullen voorkomen 9. De Gemeentespaarbank bedingt en de Gemeente stemt toe, dat de onderwerpelijke leening tot het on- afgeloste nominale bedrag te allen tijde inwisselbaar zal zijn tegen obligatiën aan toonder tot nader aisdan door de Gemeentespaarbank vast te stellen bedragen, voorzien van coupons voor de nog niet verschenen rente-termijnen. De kosten op deze omwisseling vallende komen ten Iaste van de Gemeentespaarbank. 10. Alle kosten voor afsluiten en tenuitvoerlegging dezer overeenkomst, nu en later, alsmede alle belas- tingen waarmede kapitaal of rentebetaling van deze leening mochten worden getroffen, zijn voor rekening van de Gemeente. 11. Alle betalingen zullen zonder kosten voor de Gemeentespaarbank worden gedaan te haren kantore te Arnhem of te zoodaniger plaatse als door haar tijdig zal worden opgegeven, terwijl geen kwijting zal kunnen worden gevorderd voor en aleer de verschuldigde be- dragen in het bezit van de Gemeentespaarbank zijn. 12. De geldleening zal worden aangegaan op 011- derhandsche overeenkomst. 13. Voor het sluiten der geldleening zal van het opgenomen bedrag voor eens een provisie kunnen worden uitgekeerd. 14. Ter verzekering van de geregelde betaling der

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 59