33 4 Maart 1937. 10. De Spaarbank bedingt en de Gemeente stemt toe, dat de onderwerpelijke leening tot het onafge- loste nominale bedrag te allen tijde inwisselbaar zal zijn tegen obligatiën aan toonder tot nader alsdan door de Spaarbank vast te stellen bedragen, voorzien van coupons voor de nog niet verschenen rente- termijnen. De kosten op deze omwisseling vailende komen ten laste van de Spaarbank. 11. Op verzoek van de Spaarbank zal de Gemeente verplicht zijn haar schriftelijk mede te deelen, welk bedrag terzake dezer geldleening op een bepaald aan- gegeven datum verschuldigd is. 12. De geldleening zal worden aangegaan op on- derhandsche overeenkomst. Voor het sluiten der geld- leening zal van het opgenomen bedrag voor eens een provisie kunnen worden uitgekeerd. Alle kosten van sluiten en tenuitvoerieggen dezer overeenkomst, nu en later, alsmede alle belastingen waarmede kapitaal- of rentebetalingen van deze lee- ning mochten worden getroffen, zijn voor rekening van de Gemeente. 13. Ter verzekering van de geregelde betaling der verschenen rente en de verplichte aflossingen worden de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de begroo- ting van de Gemeente in uitgaaf gebracht en bestreden uit de gewone inkomsten der Gemeente. Uitzondering hierop vormt de buitengewone aflos- sing, bedoeld onder 5, welke onder goedkeuring van Gedeputeerde Staten, geheel of gedeeltelijk uit buiterr- gewone middelen mag worden bestreden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 4 Maart 1937. De Sec De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 63