69 29 Juni 1937. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders d.d. 23 Juni 1937, met het advies van de Com- missie voor Openbare Werken; BESLUIT I. Burgemeester en Wethouders te machtigen: a. onder de door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente kosteloos en om niet te aanvaarden van de N.V. Bouw- en Exploitatie-Maatschappij „Gerco", gevestigd te Heemstede, de op bijbehoorende teekening in gele, geel gearceerd en blauwe kleur aangegeven perceelen grond en water, gelegen ten Zuiden van de Herman Heyermanslaan en het Frederik van Eedenplein, kadastraal bekend in sectie B nos. 5920 en 5922 (ged.). b. van de N.V. Bouw- en Exploitatie-Maatschappij „Gerco", gevestigd te Heemstede, in ontvangst te ne- men een bedrag van f 32.200.—, voor aanleg van we- gen op de onder a genoemde geel gekleurde terreinen, alsmede voor kosten van eerste onderhoud van die wegen c. om in de kadastrale aanduiding van de voor te dragen perceelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze overdracht geschiedt, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedepu- teerde Staten wenschelijk worden geacht; II. Burgemeester en Wethouders een crediet te ver- leenen, groot f 3800.—, in verband met het voor re- kening der gemeente nemen van de helft der kosten van aanleg van het op de teekening aangegeven ge- deelte Willem Klooslaan. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 29 Juni 1937. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 20