3 Bedeeling kleeding T. Verhoef Vleesch in blik Werkloozensteun en Werkverschaffing Bollen pellen door werkloozen Werkloozensteun vermindering bij uitzending kinderen Extra uitkeering werkloozen, ter gelegenheid van het 40-jarig Regeeringsjubileum van H. M. de Koningin Subsidie aan Commissie Huishoudelijke voorlich- ting voor Tentoonsteiling „Maak Zelf". 49—139 —166 147 4 148 113 VOLKSONTWIKKELING EN -OPVOEDING, EEREDIENSTEN. Overplaatsing onderwijzend personeel Vergoeding art. 100 L.O. Wet 1920 over 1937 Leerlingenschaal Bouw Crayenesterschool Meubileering en inrichting Crayenesterschool en Bronsteeschool Leermiddelen St. Henricusschool Aanvrage gelden voor leermiddelen St. Augusti nusschool Aanvraag gelden voor de Nic. Beetsschool voor turnbok Verzoek gelden voor aanschaffing Cyclostyle, ten behoeve van de Bosch en Hovenschool Vergoeding bijzondere scholen 1938 Vakonderwijs-belooning 1937—1938 Schoolmelkverstrekking Wijziging verordening retributiegeld Monumenten-Commissie. Benoeming lid Bijdrage kosten restauratie Ned. Herv. Kerk Wil helminaplein Speelterrein Glipperweg DE GEMEENTE. Annexatie-vergoeding Financieel verhoudingsbesluit beroepschrift Aankoop perceelen Glipperweg, hoek Prinsenlaan Verkoop grond terrein Heemst. Dreef (Bachlaan) Verkpop grond Paulus Buyslaan Verkoop Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor Verkoop grond terrein „VaIkenburg" Verkoop grond van terrein „Meer en Berg" Ruiling van grond aan den Glipperweg Aanvaarding gedenkteeken Verhuur van tuingrond bij den Glipperweg Uitgebreide fraudeverzekering Behandeling begrooting 1938

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 3