8 25 Januari 1938. De Raden der gemeenten Heemstede en Bloemendaal; Overwegende, dat de overeenkomst d.d. 15 Sep- tember 1913, inzake gaslevering in de wijk Vogelen- zang door Heemstede aan Bloemendaal, is aangegaan voor den duur van 25 jaren en alzoo afloopt op 15 September 1938; Overwegende, dat overeenstemming is bereikt om- trent verlenging van deze overeenkomst van jaar tot jaar (van 15 September tot 15 September), onder verplichting, dat, indien een der partijen de overeen- komst wil doen beëindigen, deze de andere partij ten minste een jaar van tevoren daarvan schriftelijk mede- deeling moet doen Overwegende, dat voorts overeenstemming is be- reikt omtrent eene verhooging der lichtsterkte van de straatlantaarns en de vergoeding per jaar en per straat- lantaarn Gezien de voorstellen van Burgemeester en Wet- houders; BESLUITEN tot verienging na 15 September 1938 van de over- eenkomst, d.d. 15 September 1913, inzake gaslevering in de wijk Vogelenzang door Heemstede aan Bloemen- daal, van jaar tot jaar (van 15 September tot 15 Sep- tember), onder verplichting voor beide partijen om, indien een hunner deze overeenkomst wil doen beëin- digen, ten minste een jaar van tevoren daarvan schrif- telijk mededeeling te doen aan de andere partij; en voorts onder de volgende bepalingen; 1°. dat de lichtsterkte der straatlantaarns vöör 15 September 1938 worde verhoogd, door de 2-pits- branders te vervangen door 3-pits-branders 2°. dat de vergoeding per jaar en per straatlantaarn van 15 September 1938 af zal bedragen: f 30.voor elke z.g. avondlantaarn, zijnde de lan- taarns die branden van zonsondergang tot 12 uur

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 26