11 25 Januari 1938. Zandvoortschelaan, zooveel mogelijk te doen uitvoeren door tewerkstelling, gedurende 4 achtereenvolgende weken, van daarvoor in aanmerking komende werk- loozen. Tengevolge van deze wijze van uitvoering zal echter een bedrag van f 3000.— ten laste van den post „Werkverschaffing" dienen te worden gebracht. Onder mededeeling, dat de Commissie voor Open- bare Werken zich met een en ander geheel kan ver- eenigen, stellen wij U voor, tot uitvoering van gemelde werken te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 21 Januari 1938. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, met het advies van de Commissie voor Open- bare Werken; BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen: a. onder nader door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente kosteloos en om niet te aanvaarden van, of door beiniddeling van Mevr. J. M. B. Leferink Abbenhuis te Heemstede, de op bijbehoorende teeke- ning in groene kieur aangegeven perceelen grond en water, gelegen Noordelijk van de Zandvoortschelaan, tusschen de Leidschevaart en de spoorbaan, uitma- kende gedeelten van de kadastrale perceelen Sectie B, nrs. 6244, 5782, 5781, 5780, 3513, 5903, 1980 en 1981 b. van Mevr.J. M. B. LeferinkAbbenhuis te Heem- stede in ontvangst te nemen een bedrag van f 21.000.— voor aanleg van wegen en plantsoenen op de onder a genoemde gronden; c. over te gaan tot verbreeding en verbetering van

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 34