15 25 Februari 1938. nieuw raadsbesluit noodig is, hetwelk de goedkeuring van Qedeputeerde Staten behoeft. Direct na de goed- keuring van dit besluit kan de bestaande borgtocht van den gemeente-ontvanger worden opgeheven, om- dat de ontvanger dan ook ten volle valt onder de fraudeverzekering en het bedrag hiervan aanzienlijk hooger is dan van de zekerheidsstelling van den ontvanger. Het meergenoemde besluit van 31 Mei 1934, n°. 36, kan dan eveneens vervallen. In verband met een en ander stellen wij U voor over te gaan tot vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit. De betrekkelijke stukken liggen ten Raadhuize voor U ter inzage. Heemstede, 16 Februari 1938. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS. De Raad der gemeente Heemstede Qezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, d.d. 16 Februari 1938; Gelet op art. 170 der Gemeentewet; BESLUIT A. 1. goed te vinden dat door Burgemeester en Wethouders met ingang van 1 Januari 1938, door tusschenkomst van de Incasso Bank N.V. te Amster- dam, met Lloyd's te Londen een uitgebreide fraude- verzekering is gesloten tot een bedrag van f 30.000.— zulks op den grondslag van de voorwaarden opgeno- men in de bij dit besluit behoorende ontwerp-polis. 2. Burgemeester en Wethouders te machtigen om, indien hun dit gewenscht voorkomt, de polis onder 1 bedoeld met ingang van 1 Januari 1939 voor één jaar of voor latigeren tijd dan één jaar te verlengen.

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 4