43 30 Juni 1938. b. onder de door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente te koopen van den heer H. Brouwer, te Heemstede, 2 perceelen grond, te zamen groot 470 M2., gelegen aan de verlengde Bankastraat, op de onder 1° genoemde teekening in roode kleur aan- gegeven, kadastraal bekend in Sectie C n°. 3133 (ged.) en 3134 (ged.), tegen den prijs van f 6.50 per M2.; c. voor de gemeente aan te koopen van de Provincie Noordholland, de op de onder 1° genoemde teekening in groene kleur aangegeven strook grond, groot 130 M2., gelegen zuidelijk van den Cruquiusweg, ka- dastraal bekend in Sectie C n°. 3122 (ged.), voor den prijs van ten hoogste f 400. d. om in de kadastrale aanduiding van de over te dragen perceelen en in de redactie van de bepa- iingen en voorwaarden waaronder deze overdrachten geschieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij noodig zullen oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht; e. van den heer H. Brouwer, te Heemstede, in ontvangst te nemen een bedrag van f 8900.voor aanleg van wegen op de onder a en c bedoelde gronden, alsmede voor kosten voor eerste onderhoud daarvan en voor bijdragen voor de zuiverings-inrich- ting voor rioolwater en voor de hoofdrioleering; 2°. Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen groot f 2500.—, voor verbetering van het bestaande gedeelte van de Molenwerfslaan, gelegen oostelijk van de Javalaan; 3°. Burgemeester en Wethouders te machtigen om te beschikken over een bedrag van f 1500.van den post „Werkverschaffing", teneinde in de gelegenheid te zijn de werkzaamheden, verbonden aan den aanleg van wegen, hierboven bedoeld, te doen geschieden door indienst-neming van daarvoor in aanmerking komende werkloozen, voorzooveel mogelijk, gedurende vier achtereenvolgende weken. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 30 Juni 1938. De Secreiaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 3