45 30 Juni 1938. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, d.d. 22 Juni 1938, met het advies van de Com- missie voor Openbare Werken; BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen 1 van de N.V. Grond- en Bouwbedrijf, gevestigd te Heemstede, in ontvangst te nemen een bedrag van f 2400. voor aanleg, als weg, van de op bijbehoo- rende teekening in roode kleur aangegeven strook grond, alsmede voor kosten van eerste onderhoud en voor bijdragen voor de zuiverings-inrichting voor rioolwater en voor de hoofdrioleering; 2Jonder de door hen te stellen voorwaarden: a. voor de gemeente, ter verbreeding van den Cloosterweg, kosteloos en om niet te aanvaarden van de N.V. Grond- en Bouwbedrijf, te Heemstede, het op de onder 1 genoemde teekening in gele kleur aangegeven perceel grond, groot 117 M2., gelegen aan den Cloosterweg, kadastraal bekend in Sectie C. n°. 2765 (ged.); b. aan de N.V. Grond- en Bouwbedrijf, te Heem- stede, om niet over te dragen het op meergenoemde teekening in blauwe kleur aangegeven perceel grond, groot 16 M2., gelegen aan de Molenwerfslaanr kadastraal bekend in Sectie C n°. 3132 (ged.). 3°. om in de kadastrale aanduiding van de over te dragen perceelen en in de redactie van de bepa- lingen en voorwaarden waaronder deze overdrachten geschieden, zoodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij zullen noodig oordeelen of wel door Gedeputeerde Staten wenschelijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 30 Juni 1938. De Secretaiis, De Voorzitter,.

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 8