84 5 September 1939. alsdan van hen inlichtingen, hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 11 De Commissie voor de plantsoenen is belast met de zorg voor de plantsoenen langs de wegen en op de algemeene begraafplaats. Jaarlijks in September, en voorts zoo dikwijls dit noodig is, doet zij aan Burgemeester en Wethouders een rapport toekomen, bevattende voorstellen omtrent het rooien, planten en snoeien van boomen. Art. 12. De Commissie voor het onderwijs staat Burgemees- ter en Wethouders bij in de behandeling van aange- legenheden betreffende het onderwijs, die behooren tot de taak van den Raad. Art. 13. De Commissie voor de werkloozenzorg staat Burge- meester en Wethouders bij in de uitvoering van de steunregeling voor werkloozen. Zij is bevoegd het Bestuur van den Gemeentelijken Dienst voor Maat- schappelijk Hulpbetoon, leden van dat Bestuur, en ambtenaren van dien Dienst uit te noodigen hare ver- gaderingen bij te wonen en alsdan van hen inlich- tingen, den Dienst van Maatschappelijk Hulpbetoon betreffende, in te winnen. Zij is eveneens bevoegd, het personeel, belast met de uitvoering der steunregeling, uit te noodigen haar vergaderingen bij te wonen en alsdan van dit perso- neel inlichtingen, hun dienst betreffende, te vorderen. Art. 14. De Commissie voor de volksgezondheid staat Bur- gemeester en Wethouders bij in de naleving der ver- ordeningen betreffende de volksgezondheid, in het beheer van het gezondheidshuis en in het toezicht op het beheer van de bad- en zweminrichtingen in de gemeente.

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 5