19 Qctobcr. 1939. tien auizend gulden); gedeelten van een jaar worden naar verhouding berekend; 2e. een gasprijs van twee cent per m3, alles exclu- sief omzetbelasting; deze gasprijs geldt bij een kolen- prijs van 8.of lager per ton van 1000 kg; 3e. voor elken gulden, welke de kolenprijs hooger is J8-wordt de gasprijs verhoogd met 1/10 cent per m3 (yoor gedeelten van een gulden naar verhou- ding) Stijgt de kolenprijs boven f 16.dan wordt de gasprijs voor elken gulden, dien de kolenprijs hooger is dan 16.verhoogd met 1/8 cent per m3 (voor ge- deelten van een gulden naar verhouding). Onder kolenprijs wordt verstaan de gemiddelde prijs per ton franco voor den wal subsidiair vrij op spoor gasfabriek Haarlem, welke gegolden heeft voor de onderscheidene voor de gasproductie benoodigde hoe- veelheden kolen in het desbetreffende kalenderjaar aangevoerd; indien de gaslevering een aanvang respec- tievelijk een einde mocht nemen in den loop van het kalenderjaar zal voor de bepaling van den prijs van het gas, dat in dat deel van het kalenderjaar wordt geleverd, worden gelezen „in dat deel van het des- betreffende kalenderjaar aangevoerd". Voor contrôle van dezen kolenprijs zal Heemstede het recht van inzage hebben van alle daarop betrekking hebbende bewijsstukken. Art. 12. Duur der levering. Deze overeenkomst wordt aangegaan voor den tijd van vijf en twintig achtereenvolgende jaren, aanvan- gende op den datum waarop de gaslevering als om- schreven in deze overeenkomst, aan Haarlem begint. Van dit tijdstip zal een door beide partijen gewaar- merkte aanteekening worden gemaakt op deze overeen- komst in duplo. Na afloop van dezen termijn zal de overeenkomst worden geacht telkens stilzwijgend met vijf jaar te zijn verlengd, tenzij één der partijen tenminste twee jaar vöör het eindigen van de loopende overeenkomst schrif- telijk aan de andere heeft medegedeeld, de overeen- komst niet te willen verlengen.

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 12