QQ -10 October 1939. Art. 13. Overneming personeel. Na algeheele stopzetting van het productiebedrijf van Heemstede zullen alle voorloopig of vastaangestelde werklieden, verbonden aan de afdeeling fabricage, tot een maximum van 18, die in verband met de stopzetting van de gasfabriek door Heemstede zullen worden ont- slagen, door Haarlem in vasten dienst worden aange- steld, op een vaste bezoldiging, welke tenminste gelijk is aan die, welke te Heemstede wordt genoten. Zij zullen worden geplaatst in een functie, die zooveel mogelijk overeenkomt met de functie, die zij aan het Heemsteed- sche gasbedrijf vervulden, zulks overeenkomstig arti- kel 7 van de Heemsteedsche wachtgeldregeling voor het gemeentepersoneel. Voor zoover belanghebbenden in Heemstede nog aanspraak zouden kunnen doen gel- den op periodieke verhoogingen zullen die rechten in Haarlem gehandhaafd blijven. Indien tengevolge van de geheele- of gedeeltelijke niet-nakoming door Haarlem van de in het vorig lid genoemde verplichtingen, Heemstede tot uitkeering van wachtgeld krachtens de Heemsteedsche wachtgeld- regeling zou zijn verplicht, zal Haarlem het bedrag dezer uitkeering aan Heemstede vergoeden. Aan dit overgeplaatste personeel zal voorts, indien het zulks verzoekt, ontheffing worden verleend van de bepaling, dat zij hun woonplaats binnen de gemeente Haarlem moeten vestigen. Art. 14. Cokeslevering. Zoodra de eigen productie van het gasbedrijf te Heemstede is stilgelegd stelt Haarlem aan Heemstede ter beschikking alle cokes, benoodigd voor de gemeente- gebouwen en -instellingen, tegen een prijs, waarvoor Haarlem deze cokes aan de plaatselijke handelaren verstrekt, met dien verstande, dat op dezen prijs de maximale korting zal worden verleend. De te berekenen prijs is exclusief omzetbelasting, tenzij deze in den han- delaarsprijs is berekend. Heemstede neemt deze cokes af onder dezelfde verhouding van zomer- en winter-

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 13