90 1 JfrMernJ?) jtA/ 10 Octobor 1939. Art. 16. Zegel- en registratiekosten. De kosten van zegel- en registratie dezer overeen- komst worden door beide partijen, ieder voor de helft, gedragen. Terstond na het totstandkomen van deze overeen- komst zal Haarlem de noodige werken doen uitvoeren, waardoor kan worden aangevangen met de levering van een gedeelte van het door Heemstede benoodigde gas. Deze overgangstijd zal duren totdat de door Haar- lem bij te bouwen gasovens voor het spoedig gereed komen van welken bouw Haarlem het redelijk moge- lijke zal doen bedrijfsvaardig zijn. Gedurende den tijd van deze gedeeltelijke levering zal Heemstede de eigen gasfabriek instand houden en zal Haarlem niet minder dan 1000 m3 en niet meer dan 5000 m3 in ieder etmaal in de maanden April tot en met September en ten minste 3000 m3 en ten hoogste 5000 m3 in ieder etmaal in de maanden October tot en met Maart hebben bij te leveren. Deze levering zal onder dezelfde voor- waarden geschieden als in deze overeenkomst is be- paald voor de levering gedurende het 25-jarig tijdvak, echter met dien verstande, dat het vastrecht zal worden teruggebracht tot f 2.500.(twee duizend vijf honderd gulden) per jaar, waarbij gedeelten van een jaar naar verhouding worden berekend. De duur der werking van het in de overgangsbepaling bepaalde strekt in mindering van het 25-jarig tijdvak. Aldus in tweevoud opgemaakt en geteekend te Haar- lem en Heemstede Art. 17. Overgangsbepaling. op De Burgemeester van de gemeente Heemstede, De Burgemeester van de gemeente Haarlem,

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 15