17 28 Maart 1940. mededeeling van den termijn binnen welken van de be- slissing voorziening kan worden gevraagd. Van deze beslissing kan de betrokken eigenaar bin- nen twee maanden, nadat zij hem is medegedeeld, voor- ziening vragen bij Gedeputeerde Staten; gelijke voorziening kan gedurende twee maanden worden ge- vraagd, indien binnen den in artikel 2, lid 2, bedoelden termijn door den Gemeenteraad geen beslissing is ge- nomen. Art. 6. In het geval, bedoeld in artikel 3, zijn Burgemeester en Wethouders verplicht den betrokken eigenaar bin- nen 14 dagen na dagteekening van de beslissing van den Raad bij aangeteekenden brief mede te deelen, dat het bedrag der schadevergoeding zal worden geschat door de in artikel 3 bedoelde commissie, nadat hij voor- af zal zijn gehoord, tenzij binnen het in artikel 3 be- doelde tijdvak alsnog met hem anders is overeenge- komen. Gelijke verplichting rust op Burgemeester en Wet- houders ingeval door Gedeputeerde Staten in beroep wordt beslist, dat aan het in artikel 2 bedoelde verzoek moet worden voldaan. Art. 7. Onder overlegging van het rapport der in artikel 3 bedoelde commissie doen Burgemeester en Wethouders aan den Raad een voorstel tot vaststelling der schade- vergoeding. Van elk besluit van den Raad kan de eigenaar, binnen 2 maanden, nadat hem dit besluit is medege- deeld, voorziening vragen bij Gedeputeerde Staten. Gelijke voorziening kan binnen twee maanden wor- den gevraagd, indien binnen vier maanden, nadat door de commissie haar rapport is uitgebracht, door den Gemeenteraad geen beslissing is genomen. Door den Raad wordt bij zijn beslissing omtrent de schadevergoeding met de uitspraak van Gedeputeerde Staten volledig rekening gehouden. Indien door den Raad reeds een beslissing was ge- nomen, wordt deze in overeenstemming met de uit- spraak van Gedeputeerde Staten herzien.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 16