12 28 Maart 1940. het politiebureau niet voldoet aan de eischen welke daaraan gesteld inoeten worden en dat naar haar oordeel aandacht besteed behoortte worden aan plannen voor de stichting van een nieuw bureau. Twee leden achten het daarom niet raadzaam thans nog gelden beschikbaar te stellen voor uitbreiding van het be- staande bureau. De twee andere leden (één lid was afwezig) waren van meening dat van stichting van een nieuw gebouw voorloopig niets zal komen en dat daarom de voorgestelde verbouwing dient te worden üitgevoerd. Naar aanleiding van dit advies merken wij U op, dat, ook al zou binnenkort in principe een besluit worden genomen om over te gaan tot de stichting van een nieuw bureau, waartoe wij U echter vooralsnog geen voorstel doen, het duidelijk is, dat er geruimen tijd overheen zou gaan voor een dergelijk nieuw ge- bouw in gebruik genomen zou kunnen worden. In- tusschen zou de politie zich gedurende den tijd van de voorbereiding en van den bouw in nog meerdere mate moeten blijven behelpen met een toestand die toch dringend verandering behoeft. Wij achten de omschreven uitbreiding met 2 kamers dan ook in elk geval noodig en meenen daarom dat het niet gewenscht is deze achterwege te laten. Onder mededeeling dat de betrekkelijke stukken ten Raadhuize voor U ter inzage liggen, stellen wij U dan ook voor ons, door vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit, de voor de uitbreiding noodige mach- tiging te verleenen. Heemstede, 14 Februari 1940. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 2