- 41 27 Juni 1940. Rijksweg Haarlem-Sassenheim tusschen km. 36.385 en km. 40.4, van een half uur na zonsondergang tot een> half uur vöör zonsopkomst. 2. Het Rijk verplicht zich voor de electrische ener- gie te betalen een bedrag overeenkomende met een Prijs van 2.75 cent per kWh. en f 55,— per kW. maximale belasting. Verder zal een kolenclausule op- genomen worden. 3. Als bijdrage in de kosten van het plaatsen van een nieuw voedingspunt met meetinrichting bij de Manpadslaan betaalt het Rijk aan de gemeente een som van f 9500.—, te verhoogen met a/4 gedeelte van de kosten welke de stichting van dat voedingspunt met toebehooren meer zal kosten dan f 12.600.—. 4. De gemeente zal, zoo spoedig mogelijk nadat haar zal zijn gebleken dat een lamp onvoldoende licht geeft, of defect is geraakt, deze vervangen door een nieuwe, De nieuwe lampen zullen door het Rijk wor- den geleverd. 5- Voor het uitwisselen der lampen en voor het onderhoud van de geheele verlichtingsinstallatie ver- goedt het Rijk aan de gemeente de werkelijk gemaakte kosten, verhoogd met 25% op de loonen en 30% op de materialen. Onder deze voorwaarden zal de ge- meente ook zorg dragen voor het uitwisselen van de- fecte lampen en armaturen, voor zoover deze zich. bevinden op het gebied der gemeente Bennebroek. 6. Het Rijk betaalt aan de gemeente een vast be- drag van f 300. per jaar als tegemoetkoming in de kosten van een ladderwagen met bergplaats. Een en ander blijft eigendom van de gemeente. 7. De gemeente is niet verantwoordelijk voor de gevolgen van het niet of niet voldoende function- neeren van de verlichting, ook niet voor onderbreking van de stroomlevering. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 27 Juni 1940.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 34