74 31 December 1940. vattende de voorwaarden, waaronder aan de onderlinge verzekering wordt deelgenomen, wclk reglement bij de stukken voor U ter inzage is geweest. Uit dat Reglement blijkt, dat ieder aangeslotene ieder jaar een voorschotpremie verschuldigd is, gebaseerd op het verwaarborgd bedrag. Ieder jaar heeft met de leden afrekening plaats. Grondslag hiervoor is het percen- tage dat de kosten der vereeniging, na aftrek van de baten zonder de voorschotpremiën minder of meer heb- ben bedragen dan de verschuldigde voorschotpremiën. Hebben de kosten minder bedragen, dan heeft, na sior- ting in een reserve, verrekening met de leden plaats. Hebben de kosten meer bedragen, dan wordt het even- redig deel eerst van de reserve voor ieder lid afgeboekt en is deze niet voldoende, dan wordt van iederen deel- nemer een nastorting geheven, welke in één boekjaar ten hoogste kan bedragen 50 van de voorschotpremie over het betrokken jaar. De verplichting tot nastorting blijft voor iederen deelnemer bestaan tot het te zijnen laste gestelde bedrag is voldaan. Per jaar kan dus in totaal niet meer dan \/2 maal de voorschotpremie of totaal ongeveer f 300.worden berekend. Wij meenen hiermede ons voorstel thans voldoende te hebben toegeiicht en geven U in overweging over te gaan tot de vaststelling van het U aangeboden ont- werp besluit no. 51. De Secretaris, N. VOS. Behoort bij de notulen van den raad der gemeente Heemstede, van den 31 Decem- ber 1940» De Secretaris, HEEMSTEDE, 5 December 1940. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL i.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 3