7 i t 7 FEB. 1341 30 Januaii 1941 paalde in den vorigen zin, gezamenlijk één stedebouw- kundigen adviseur in het technisch-advies-college benoemen. 2. De leden van het technisch-advies-college zijn, tenzij de voorzitter anders bepaalt, tegenwoordig in de vergaderingen der commissie. Zij hebben daarin advi- seerende stem. 3. Het technisch-advies-college benoemt uit zijn midden een voorzitter. 4. De secretaris van de commissie kan tevens zijn secretaris van het technisch-advies-college. 5. De commissie is bevoegd de taak en de werk- wijze van het technisch-advies-college nader te regelen en kan daaromtrent zoo noodig in haar reglement van orde bepalingen opnemen. Van de bevoegdheid der commissie. Artikel 14. 1. De commissie heeft de bevoegdheid, behalve met de in paragraaf 5 van het Woningbesluit genoemde organen, eveneens in overleg te treden met die personen en lichamen, welker advies zij dienstig acht voor de uitoefening van haar taak. 2. Zij kan gelijke bevoegdheid verleenen aan het technisch-advies-college. Artikel 15. De commissie beslist aan wien zal worden opgedra- gen het streekplan te ontwerpen en uit te werken. Artikel 16. 1. Wanneer voor het nemen van eenige beslissing in de commissie moet worden gestemd, wordt voor elke gemeente slechts één stem uitgebracht. Voor de be- paling van den uitslag der stemming worden de stem- men uitgebracht voor de gemeente Haarlem en Velsen vermenigvuldigd onderscheidenlijk met 3 en met 2. 2. Onverminderd hetgeen te dien aanzien in het reglement van orde nader zal worden bepaald, wordt voor het nemen van een besluit omtrent de navolgende punten een meerderheid vereischt van tenminste

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 11