7 7PEB, 1941 twee/derde der uitgebrachte stemmen, berekend op de wijze als in het eerste lid is aangegeven: a. de aanwijzing van den ontwerper van het streek- plan; b. de vaststelling van dit plan; c. de vaststelling van de begrooting en de rekening. 3. Omtrent deze punten mag slechts worden beslo- ten in een vergadering, waarin alle gemeenten ver- tegenwoordigd zijn. 4. Zijn niet alle ge.meenten vertegenwoordigd, dan kunnen desbetreffende besluiten worden genomen in een volgende vergadering, ongeacht het aantai ver- tegenwoordigde gemeenten, doch met inachtneming van het bepaalde in het tweede lid van dit artikel. Artikel 17. 1. Elke gemeente draagt in de kosten, aan het werk der commissie verbonden, daaronder begrepen die van het samenstellen van het streekplan, bij in verhouding tot het aantal inwoners van elke gemeente, met dien verstande, dat voor de gemeente Velsen alleen in aan- merking komt het aantal inwoners van het gedeelte dier gemeente bezuiden het Noordzeekanaal. 2. Tot grondslag voor de berekening der verschul- digde bijdragen wordt genomen het aantal inwoners op 1 Januari 1940. Artikel 18. 1. De gemeentebesturen zijn verplicht de door de gemeente verschuldigde bijdragen, bij wijze van voor- schot, in twee termijnen aan de commissie af te dragen en wel in dier voege, dat telkens op 1 januari en 1 Juli de helft van de bijdrage wordt gestort. 2. Tot grondslag van de berekening van dit voor- schot worden genomen de uitgaven, geraamd in de begrooting, in artikel 19 bedoeld. Artikel 19. 1. De commissie maakt een gespecificeerde begroo- ^30 Jantrai i 1941 Van de kosten.

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 12