J fEB. 1341 Uvi ïii 7 -30 JantMii 1 941t Artikel 21. 1. Indien bij het opmaken van de rekening der com- missie blijkt, dat de gemeenten over het dienstjaar te veel hebben gestort, zoodat de rekening een voordeelig saldo zou aanwijzen, restitueert de commissie het te veel betaalde vöör 1 April aan de gemeenten in dezelfde verhouding als voor de bijdragen der gemeenten heeft gegolden. 2. Indien bij het opmaken van de rekening blijkt, dat de gemeenten te weinig hebben bijgedragen, zoo- dat de dienst met een nadeelig saldo zou sluiten, vol- doen de gemeenten het ontbrekende bedrag alsnog aan de commissie binnen veertien dagen, nadat de com- missie opgave heeft gedaan van het door elke gemeente verschuldigde bedrag, berekend naar den grondslag in artikel 17 aangegeven. Artikel 22. 1. De henoodigde geklen ter voorziening in de even- tueele behoefte aan kasgeld worden aan de commissie uit de kas der gemeente Haarlem verstrekt; de overtol- lige gelden kunnen in de kas dier gemeente worden gestort. 2. De gemeente Haarlem zal voor het verstrekte kasgeld rente kunnen berekenen en voor het gestorte kasgeld rente verschuldigd zijn, berekend naar de per- centages, in het overeenkomstige tijdvak geldende voor opneming, respectievelijk belegging van kasgelden door die gemeente. 3. De verrekening der rente geschiedt eenmaal per jaar en wel per 31 December over het dan afgeloopen jaar. Artikel 23. 1. Deze regeling wordt aangegaan voor den tijd van vijf jaren, aanvangende inet de dagteekening van de Nederlandsche Staatscourant, waarin de bekend- making der regeling is opgenomen. 2. Zij wordt daarna geacht telkens stilzwijgend voor den duur van één jaar te zijn verlengd, indien zij door Wijziging, Verlenging, Opheffing.

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 14