ZFErt. Id41. 30 Januari 1941~ welke overeenkoinstig de Woningwet wordt opgedra- gen de voorbereiding en de vaststelling van een streek- plan voor het gebied dier gemeenten, voorzoover dit voor opneming in een streekplan in aanmerking komt, met dien verstande, dat het streekplan in geen geval zal omvatten het gedeelte der gemeente Velsen benoor- den het Noordzeekanaal. Artikel 2. De commissie voert den naam van „Streekplancom- missie voor Kennemerland-Zuid". Zij heeft haar zetel ten raadhuize van Haarlem. Artikel 3. 1. De commissie voert de aan haar opgedragen taak uit met inachtneming van de Woningwet, het Woning- besluit en het besluit van Gedeputeerde Staten van Noordholland van 10 Januari 1940, le afdeeling, no. 82. 2. Zij pleegt bij de uitvoering van haar taak boven- dien overleg met de Vaste Commissie voor Uitbrei- dingsplannen en Streekplannen in Noordholland. 3. Telken jare vöör 1 Mei brengt de commissie voorts aan elk der gemeenteraden schriftelijk een ver- slag uit van haar werkzaamheden over het afgeloopen kalenderjaar. Van de inrichting en samenstelling der commissie. Artikel 4. 1. In de commissie hebben twee vertegenwoordigers van elk der bovengenoemde gemeenten zitting. 2. De benoeming van de beide vertegenwoordigers van elke gemeente geschiedt door den Raad dier ge- meente, welke tevens twee plaatsvervangers aanwijst, die hen bij afwezigheid of ontstentenis vervangen. 3. Tot vertegenwoordiger of plaatsvervangenden vertegenwoordiger zijn alleen benoembaar de Burge- meester en de leden van den gemeenteraad. 4. Hij, die ophoudt lid van den gemeenteraad of Burgemeester te zijn, verliest daarmede tevens zijn functie als vertegenwoordiger of plaatsvervangend ver- tegenwoordiger in de commissie.

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 8