43 26 Juni 1941, TOEPASSING „SCHADEVERG0ED1NGS- VERORDENING ROOILIJNEN". De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat bij raadsbesluit van 13 Maart 1941, n°. 20, is vastgesteld een „ontwerp-verordening tot vaststelling van bijzondere voor- en achtergevel- rooilijnen voor de zuidzijde van de Molenwerfsiaan en den Cruquiusweg en gedeelten van aangrenzende straten" Overwegende, dat tegen deze ontwerp-verordening bezwaren zijn ingebracht door de hypotheekhouders van de perceelen kadastraal bekend gemeente Heem- stede Sectie C, n°. 2030 en 3107, omdat de voorge- stelde rooilijnen tot gevolg zullen hebben dat voor eventueelen nieuwbouw geen voldoende ruimte be- schikbaar blijft, zoodat de perceelen belangrijk in waarde zullen dalen Overwegende, dat de toepassing van de voorge- stelde rooilijnen inderdaad tot gevolg kan hebben dat de waarde der bedoelde perceelen vermindert, zoodat er aanleiding bestaat deze bezwaarschriften te behan- delen op de wijze als is aangegeven in de verordening „Schadevergoedings-verordening rooilijnen", vastgesteld bij raadsbesluit van 28 Maart 1940; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders aan het verzoek van J. Uitendaal en S. P. Ruysde Vries, respectievelijk hypotheekhouders van de per- ceelen Sectie C, nos. 2030 en 3107, om te doen vast- stelien de schade, welke wordt geleden door de vast- steling van bijzondere voor- en achtergeveirooilijnen voor de zuidzijde van de Molenwerfslaan en den Cru- quiusweg en gedeelten van aatigrenzende straten, te voldoen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 26 Juni 1941. BESLUIT De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 9