32 paalde in het tweede en vierde lid van dit artikel, x/i in mindering gebracht op zijn steun, vastgesteld volgens deze regeling. De aftrek van heeft niet plaats voor de bedragen van werkgeverszijde uitgekeerd tot verhooging van den steun, echter slechts tot een maximum van 15 van het steunbedrag. Inkomsten, niet uit arbeid verkregen, worden tot het volle bedrag op den steun in mindering gebracht, met dien verstande evenwel, dat, bijaldien een der gezins- leden tijdens de ondersteuning ziek wordt en uitkeering ingevolge de Ziektewet ontvangt van die uitkeering op den steun ten hoogste in mindering wordt gebracht een bedrag, gelijkstaand met /i van ^et weekloon, dat de betrokkene genoot, op het tijdstip waarop hij ziek werd. Uitkeeringen uit een werkloozenkas, pensioenen, invaliditeits-, ongevallen- en ouderdomsrente, alsmede weduwen- en wezenrente, welke door inwonende ge- zinsleden worden genoten, worden slechts voor de helft van den steun afgetrokken. Artikel 9. De maximum steun bedraagt 70 van het loon, dat de betreffende werklooze qeacht wordt te kunnen ver- dienen bij een 48-urige arbeidsweek, vermeerderd met 1/5 van het product van den gezinsledenbijslag en het aantal gezinsleden boven 2, met een algemeen maximum ten bedrage van 90 van het loon. Bij gedeeltelijke werkloosheid mag de steun aan ge- huwden en ongehuwde kostwinners vermeerderd met het locn nimmer meer bedragen dan 90 van het loon, dat de betrokkenen bij een 48-urige arbeidsweek in het vrije bedrijf zouden kunnen verdienen. De steun aan kostgangers mag niet meer bedragen dan 70 van het in de vorige alinea bedoelde loon. Artikel 10. Slechts aan één lid van het gezin kan steun overeen- komstig deze regeling worden uitgekeerd. Artikel 11 Geen uitkeering wordt verstrekt: a. indien steunbedrag (uitkeering) huurtoeslag

Raadsnotulen Heemstede | 1942 | | pagina 4