32 zondere gevallen, aan hen, wier inkomstenbriefje iftet op het vorenvermelde tijdstip is ontvangen. Artikel 14. De gegeven-s der aanvraagformulieren en inkomslen- briefjes vormen voor den Burgemeester den grondslag zijner beoordeeling of en in welke mate, ondersteuning zal worden verleend. De juistheid der gegevens, door den ondersteunde op het aanvraagformulier en het inkomstenbriefje ingevuld wordt vanwege den Burgemeester onderzocht. De Bur- gemeester neemt geen beslissing dan nadat de resultaten van het onderzoek van het aanvraagformulier bekend zijn. Artikel 15. De aanvraagformulieren en inkomstenbriefjes worden door den Burgemeester kosteloos verstrekt. Artikel 16. Door den Burgemeester worden wekelijks betalings- staten opgemaakt, welke met de benoodigde gelden aan het bestuur der alhier gevestigde afdeeling der betrok- ken werkloozenkas worden ter hand gesteld ter uit- keering van den steun aan de betrokkenen. Na de uitkeering van den steun worden de staten door het bestuur der werkloozenkas weder bij den Bur- gemeester ingeleverd, voorzien van de handteekening der ondersteunden, ten bewijze, dat de steun aan de betrokkenen is uitgeke'erd. Artikel 17. De steun zal niet worden verleend, c.q. worden in- gehouden, indien: a. de werklooze, die voor steun in aanmerking komt, opzettelijk verkeerde inlichtingen verstrekt; b. de ondersteunde opzettelijk geen of onvolledige opgave verstrekt van zijn inkomen en van dat van de overige leden van het gezin, of hij nalaat van veranderde omstandigheden, die op den steun van invloed kunnen zijn, tijdig aan den Burgemeester mededeeling te doen; c. de werklooze nalaat er voor te zorgen, dat hij als werkzoekende bij het orgaan der openbare

Raadsnotulen Heemstede | 1942 | | pagina 6