satie van de sport en de lichamelijke opvoeding buiten schoolverband. Onder deze werkzaamheden zullen worden begrepen: a. het uitbrengen van rapporten en adviezen/zoowel eigener beweging als ingevolge verkregen opdracht van den Burgemeestér van Heemstede of Benne- broek; b. het geven van leiding ter bevordering van een doel- matige sportbeoefening; c. het bevorderen van belangstelling en samenwerking ter zake van de sportbeoefening in de gemeenten Heemstede en Bennebroek; d. medewerking aan de uitvoering van de besluiten van de Burgemeesters van Heemstede en Bennebroek; e. het onderhouden van een regelmatig contact eener- zijds met de desbetreffende overheidsinstanties en anderzijds met particuliere instanties en personen, die binnen de gemeenten Heemstede en Bennebroek geacht kunnen worden bij de organisatie der sport- beoefening betrokken te zijn; f. een voortdurende waakzaamheid ten aanzien van die belangen, welker behartiging door deze gemeen- schappelijke regeling wordt beoogd; g. het uitbrengen van een jaarlijks verslag aan de toe- getreden gemeenten van de in het afgeloopen jaar door hem verrichte werkzaamheden. De jaarwedde van dezen ambtenaar zal worden vast- gesteld door den Burgemeester van Heemstede in over- leg met den Burgemeester van Bennebroek. Artikel 2. De ambtenaar wordt benoemd, geschorst en ontslagen door den Burgemeester van Heemstede. Besluiten tot benoeming, schorsing, alsmede ontslag anders dan overeenkomstig eigen verzoek, worden niet dan in overleg met den Burgemeester van Bennebroek genomen. Artikel 3. De benoeming geldt niet langer dan voor den duur van deze regeling.

Raadsnotulen Heemstede | 1943 | | pagina 2