18 31 Mei 1944. 3 sprong van niet meer dan 0.12 M„ evenmin op goot- en kroonlijsten, mits de voorsprong niet meer dan 0.50 M. bedraagt. 3. Van het bepaalde in het eerste lid is vrijstelling mogelijk voor het plaatsen van den voorgevel geheel of gedeeltelijk achter de voorgevelrooilijn, mits de plaatsing evenwijdig daaraan geschiedt. In bijzondere gevallen kan vrijstelling worden ver~ leend voor een plaatsing niet evenwijdig aan de voorgevelrooilijn, 4. Van het bepaalde in het eerste lid is vrijstelling mogelijk voor balcons, erkers en soortgelijke werken volgens de normen daarvoor in artikel 56 gesteld. 5. Een tusschen twee erven staande afsluiting, welke de voorgevelrooilijn overschrijdt mag, gemeten boven het laagste erf, niet hooger zijn dan 1.25 M. voor het gedeelte, dat de voorgevelrooilijn over- schrijdt en verder niet hooger dan 1.80 M. 6. Bij het bouwen van een stoep of een afsluiting aan ziI°e yan den weg mag de grens van den weq niet worden overschreden. d. artikel 52 wordt vervangen door een nieuw artikel 52, luidende als volgt: Artikel 52. 1- Bij het bouwen van een bouwwerk, als bedoeld in art. 11 onder le, 2e, 3e en 6e, aan een weg, mag geen gedeelte van dat bouwwerk vallen achter het verticale vlak, gaande door de achtergevelrooilijn. 2. fdet bepaalde in het eerste lid is niet van toepassinq ofj bouwwerken onder den grond, noch op afvoer- pijpen voor hemelwater, op gevellijsten, pilasters, p mten, luchtkanalen, rookkanalen, stoeptreden, dorpels en soortgelijke werken, mits deze geen grooter voorsprong verkrijgen dan 0.12 M. en even- mm op goot- en kroonlijsten, mits de voorspronq niet meer dan 0.50 M. bedraagt.

Raadsnotulen Heemstede | 1944 | | pagina 3