44 14 Augustus 1947. groei van de gemeente ook het personeel in aantal is toegenomen, waardoor de behoefte aan rangen ontstaat, die vroeger nog niet aanwezig was. Wij menen daarom, dat een technische herziening van de jaarwedderegeling niet langer uitgesteld mag worden. In bijgaand ontwerp-besluit hebben wij de wijzigingen aangegeven die o.i. aangebracht behoren te worden. Teneinde toetsing met een gelijkwaardige rijksfunctie te vergemakkelijken wordt voorgesteld in de plaats van commies 2e klasse te lezen commies. Door de opheffing van het gasproductiebedrijf bestaat de functie van assistent aan de gas-, duinwater- en electriciteitsbedrijven niet meer, zodat deze uit de salaris- regeling kan vervallen. Verder wordt voorgesteld de functie van opzichter bij bouw- en woningtoezicht telaten vervallen. Belang- hebbende kan in een der opzichtersrangen ingedeeld worden. Het aantal rangen wordt daardoor minder en het geheel overzichtelijker. Door verder in klasse VI in de plaats van „opzichter bij openbare werken" te lezen ..opzichter" bestaat de mogelijkheid om, zodra daaraan behoefte mocht ont- staan, ook aan de gas-, duinwater- en electriciteits- bedrijven een ambtenaar in die rang aan te stellen. De aanstelling behoeft dan niet terstond te geschieden in de rang van le opzichter. De functie van „opzichter bij de sportparken en bij de bad- en zweminrichtingen" is thans ingedeeld in klasse VII. De betrokken ambtenaar is echter tevens belast met de coördinatie van de sport buiten school- verband. Voor de meerdere werkzaamheden, die veelal in de avonduren verricht moeten worden, is hem een tijdelijke toelage van 750.per jaar toegekend, Het blijkt echter, dat deze werkzaamheden een blijvend karakter verkrijgen, terwijl aan de betrokkene de per- soonlijke titel van directeur der sportparken is verleend, omdat de bestaande titel minder juist werd geoordeeld. Voorgesteld wordt nu in klasse IX in te voegen de functie van „directeur der gemeentelijke sportbedrijven", terwijl dan de genoemde tijdelijke toelage zal komen te vervallen.

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 10