46 14 Augustus 1947. GRATIFICATIE AAN GEMEENTEPERSONEEL. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat krachtens een te verwachten K.B. aan een deel van het burgerlijke rijkspersoneel in 1947 een gratiflcatie zal worden verleend van 2% van de beloning, berekend over een geheel jaar, met dien ver- stande, dat zij nimmer meer mag bedragen dan 50. welke uitkering verder geschiedt op den grondslag van de bepalingen, in genoemd K.B. opgenomen; Gezien de circulaire van de Minister van binnenlandse zaken van 2 Juli 1947, no. 28885, Afd. Ambtenaren- zaken, Bureau III Kabinet, waaruit blijkt dat de be- sturen der lagere publiekrechtelijke lichamen ten deze ten aanzien van hun personeel overeenkomstige maat- regelen zullen mogen nemen, terwijl krachtens de cir- culaire van genoemde Minister, van 21 Juli 1947, deze gratificatie ook aan het gemeentepolitiepersoneel kan worden toegekend; Mede gezien het advies van de Commissie van overleg; Gehoord het voorstel van burgemeester en wet- houders; BESLUIT: aan de ambtenaren en werklieden in vaste, tijdelijke en losse dienst der gemeente, die ten minste 6 maanden in werkelijke overheidsdienst zijn, voor zover de rege- ling van hun wedde of loon van gemeentewege plaats heeft, alsmede aan het personeel der gemeentepolitie, een gratificatie toe te kennen, zulks met inachtneming van de volgende bepalingen 1. De gratificatie wordt toegekend aan hen, wier be- loning niet hoger is dan 4212.per jaar voor gehuwden en ongehuwden enige kostwinners en van 3996 per jaar voor ongehuwden niet-enige kostwinners. 2. De gratificatie bedraagt 2'% van de beloning, be- rekend over een geheel jaar, met dien verstande dat zij nimmer meer mag bedragen dan 50.—.

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 19