51 14 Augustus 1947. De raad der gemeente HEEMSTEDE; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders d.d. 11 Augustus 1947, met de adviezen van de Commissies voor het Grondbedrijf en Openbare Wer- ken; BESLUIT: a. Burgemeester en Wethouders te machtigen, in het belang van de verbetering der volkshuisvesting. onder door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente: le. te aanvaarden ,,om niet" van de firma J. Dekker Zonen te Heemstede, een perceel grond groot 1022 M'i, kadastraal bekend in sectie A No. 7656. gelegen aan de oostzijde van de Vijfheren- 1 straat; 2e. over te dragen ,,om niet" aan de firma J. Dekker Zonen te Heemstede, voornoemd, een perceel grond groot 1660 Ms, kadastraal bekend in sec- tie A No. 7471 ged., gelegen aan de oostzijde van de Beethovenlaan; 3e. te aanvaarden van de woningstichting ,.Op Eigen W3eken te Heemstede, een perceel grond groot 66 Ma, kadastraal bekend in sectie A No. 5448 gelegen aan het Wiekenplein, voor de som van 957.—. b- Burgemeester en Wethouders te machtigen aan het Grondbedrijf uit te betalen voor de onder A 2e, bedoelde grond een bedrag van 12.000. c. Burgemeester en Wethouders te machtigen om in de kadastrale aanduiding der over te dragen en te aanvaarden percelen, alsmede in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder de hierboven genoemde transacties geschieden, zoda- nige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 14 Augustus 1947. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 35