17a 26 Februari 1948. wordt gemaakt van de rechten die de andere fondsen opleveren. De betaling der verpleeg- kosten zal uitsluitend geschieden aan de zieken- inrichting waar de patient verpleegd wordt. 7e. Het subsidie wordt bepaald op een maximum bedrag van 60 cent voor ieder lid in de gemeente Heemstede woonachtig en blijft beperkt tot het nadelig saldo op de rekening. 8e. Indien na het toekennen van het subsidie een nadelig saldo overblijft, dan mag dit in de rekening van het volgend jaar worden opgenomen. 9e. Het subsidie voor het jaar waarover de rekening loopt wordt bepaald naar het aantal leden per 1 Juli in dat jaar. lOe. Terstond na 1 Juli, uiterlijk op 15 Augustus van elk jaar worden aan B. en W. de nodige gegevens verstrekt betreffende het aantal leden op eerstgenoemde datum. 11 e- In afwachting van de goedkeuring der rekening wordt door B. en W. een voorschot op het subsidie verstrekt. 12e. Het bepaalde bij punt 7, dat het subsidie beperkt blijft tot het nadelig saldo van de rekening, blijft buiten toepassing zolang geen reserve aanwezig is van /2.per lid naar het aantal leden per 1 Juli van elk jaar, zodat tot het tijdstip waarop deze reserve is bereikt, het subsidie per lid op 60 cent blijft bepaald. Het vormen van deze reserve wordt echter niet, of niet verder toegestaan zodra verlaging van de door de leden verschuldigde contributie plaats heeft. 13e. Bij opheffîng van een fonds zal de gekweekte reserve van dat fonds tot het beloop van het verschil tussen de van 1928 af verleende subsi- dies en de nadelige saldi der rekeningen van 1928 af, binnen een maand na de ophefflng van het fonds worden gestort in de gemeentekas. Vastgesteld in de openbare raadsvergaderina van 26 Februari 1948. De secre.taris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 18