27 26 Februari 1948. Alle aflossingen moeten worden voldaan op 1 April van elk jaar, voor het eerst od 1 April 1949. 3. vervroegde, gehele of versterkte gedeeltelijke af- lossing is te allen tijde 101 '/0 toegestaan, echter met inachtneming van een °pzeggingstermijn van tenminste drie maanden 4. alle betalingen zullen geschieden in wettig betaal- middel en zullen zonder kosten voor de geldgeefster worden gedaan te haren kantore of te zodaniger plaatse in Nederland als door haar tijdig zal worden opgegeven, terwijl geen kwijting kan worden ge- vorderd voor en aleer de verschuldigde bedragen in het bezit van de geldgeefster zijn; 5. indien enige termijn van rente en/of aflossing niet op de verschijndag als boven omschreven mocht zijn betaald, vermeerdert het niet betaalde bedrag met de boete van J /Q per maand, een ingetreden als een volle gerekend, en zal de geldgeefster ge- rechtigd zijn al het verschuldigde terstond en in- eens terug te vorderen. De gemeente zal in ge- breke zijn door het enkel verloop van de bepaalde termijn, zonder ingebrekestelling. De geldgeefster blijft daarenboven geheel vrij, indien enige voor rente en/of aflossing verschuldigde som niet op de daarvoor bepaalde termijn mocht worden voldaan, onverwijld alle zodanige maatregelen te nemen tot behoud van hare rechten of tot verhaal van hare vordering. als de wet te harer beschikking stelt en haar nodig of nuttig zullen voorkomen; 6. alle kosten van sluiten en tenuitvoerlegging dezer overeenkomst nu en later, alsmede alle belastingen, waarmede de rentebetalingen worden getroffen, zijn voor rekening van de gemeente; 7. op verzoek van de geldgeefster zal de gemeente Heemstede jaarlijks een door of vanwege de geld- geefster te verschaffen saldobiljet vermeldende het op 31 December daaraan voorafgaande aan de geldgeefster verschuldigde, tekenen en afgeven

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 50