15 c i- ..m Februari 1948. WIJZIGING PRIJZENVËRORDENING GAS, DUINWATER EN ELECTRICITEIT. De Raad der gemeente Heemstede, Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: de verordening. regelende de prijzen van gas, duinwater en electriciteit en de meterhuren in de gemeente Heem- stede, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 April 1928, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 27 Februari 1947, no. 11, te wijzigen als volgt: I. De eerste regel van artikel 3 vervalt. In de plaats hiervan wordt gelezen: ,,De prijs van het water bedraagt 30 cent per m3, met dien verstande, dat voor huishoudelijk verbruik wordt berekend: a. voor gezinnen van 4 inwonende leden of min- der: de eerste 24 m3 per jaar tegen 0.15 per m3; b. voor gezinnen van meer dan 4 inwonende leden: de eerste 36 m3 per jaar tegen /0.15 per m3. Ter bepaling van de grootte van het gezin gelden de volgende bepalingen: 1. afzonderlijk kokende-inwonende gezinnen (ten- minste twee personen) worden als een zelfstan- dig gezin beschouwd, mits deze de beschikking hebben over een afzonderlijke of tussenmeter voor gas en/of electriciteit; 2. andere inwonende personen worden als leden van het gezin beschouwd; 3. mutaties in de bewoning van het perceel, die een wijziging in de toegestane hoeveelheden als bedoeld sub a en b tot gevolg hebben, worden van kracht met ingang van de eerste meter- opname van het jaar, volgend op dat, waarin de mutatie heeft plaats gehad, met dien-ver- stande, dat bij overgang van een gezin van 4

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 9