65 24 Juni 1948 GELDLENING 795.000.-. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op de artikelen 170 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: om ten laste van de Gemeente met de Rijksverzekerings- bank, gevestigd te Amsterdam, een overeenkomst van geldlening aan te gaan, ten belope van een som van 795.000 gulden tegen de koers van 100 procent en ver- der onder de voorwaarden, welke met de Rijksverzeke- ringsbank in de van de overeenkomst van geldlening op te maken akte zullen worden overeengekomen, als onder meer: dat de lening een looptijd zal hebben van ongeveer 50 jaar; dat zij, gedurende het tijdvak, aanvangende op 1 Augustus 1948 en lopende tot 1 Augustus 1958, een rente zal dragen van 3 procent per jaar, welke rente met ingang van laatstgenoemde datum gedurende de ver- dere lcoptijd der lening zal worden berekend naar 3l/2 precent per jaar. De rente te voldoen jaarlijks; dat zij zal worden afgelost in annuïteiten, berekend naar en alzo met inbegrip van voormelde, over het afge- lopen jaar verschuldigde rente. dat de Gemeente éénmaal een bijzondere aflossing mag verrichten. Deze bijzondere aflossing treedt in de plaats van het in het betreffende jaar vervallende af- lossingsbestanddeel van de alsdan verschuldigde annuï- teit. De bijzondere aflossing zal bedragen de som, welke de gemeente van de Staat der Nederlanden zal ont- vangen als uitkering in eens op grond van het bepaalde in artikel 24b, lid 2 van het Woningbesluit, zoals dit îs gewijzigd bij K.B. van 30 December 1947, Stbl. no. H Nadat de betaling van bovengenoemde bijzondere af- lossing heeft plaats gevonden, zal het resterend lenmgs- saldo met de verschuldigde en verschuldigd wordende rente worden afgerekend, in alsdan met inachtneming van de restantlooptijd opnieuw te berekenen jaarhjkse annuïteiten. De bijzondere aflossing zal geschieden met inachtne-

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 8