76 29 Juli 1948. c. gebouwen, welke haar in eigendom toebehoren en voor woningen bestemd zijn of bestemd kunnen worden, te verbeteren of zo nodig af te breken; d. de aldus gestichte en in eigendom verkregen en verbeterde woningen te verhuren; e. woningen te exploiteren, welke door de gemeente Heemstede in het belang van de volkshuisvesting zijn of worden aangekocht of gebouwd, zulks over- eenkomstig de daarvoor gestelde of te stellen rege- len. Toelating. Artikel 3. Het bestuur zal het nodige verrichten voor de aan- vrage om toelating van de stichting als stichting, uit- sluitend werkzaam in het belang van de verbetering der volkshuisvesting, en zal bij wijziging der statuten de handhaving der toelating voor de stichting vragen. Intrekking van de verkregen toelating zal opheffing der stichting mediebrengen. Bestuur. Artikel 4. De stichting wordt beheerd door een bestuur, be- staande uit ten minste 5 en ten hoogste 7 leden. De leden van het bestuur worden benoemd door burge- meester en wethouders van Heemstede uit de inge- zetenen der gemeente. De benoeming geschiedt voor de -tijd van vier jaren, met dien verstande, dat een tussentijds benoemde af- treedt op het tijdstip waarop degene, in wiens plaats hij of zij is benoemd, zou zijn afgetreden. De leden kunnen te allen tijde hun ontslag nemen. Zij geven daarvan kennis aan burgemeester en wet- houders. Het bestuur kiest uit zijn middert een voorzitter, een secretaris en een penningmeester. De beide laatste betrekkingen mogen door één persoon worden bekleed. Een tot bestuurslid benoemde zal binnen 14 dagen

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 20