123 25 November 1948. een wetenschappelijk of philantropisch doel f 0.05. Voor een abonnement, één jaar geldig blijvend voor: 100 inlichtingen als bovenbedoeld f 4.75 500 inlichtingen als bovenbedoeld 22.50 1000 inlichtingen als bovenbedoeld 42.50 Met inlichtingen worden, voor de toepassing van de tarieven a en b, ten deze gelijk gesteld, opgaven bewij- zen of verklaringen van opneming of afvoering, uit- treksels, afschriften, fotocopieën, reproducties, verifi- caties en wijzigingen of aanvullingen van alle zodanige inlichtingen. Aan de in deze verordening genoemde tarieven voor inlichtingen uit het bevolkingsregister en verblijfregister zijn niet onderworpen de bijzondere inlichtingen, welke worden verstrekt ten aanzien van niet met name of adres aangeduide of aan te duiden personen of groepen van personen, ten behoeve waarvan het bevolkings- register dient te worden doorlopen teneinde de ver- langde gegevens op te sporen. Voor de verstrekking van deze bijzondere inlichtingen is voor elk uur daar- aan besteed, gedeelten van een uur voor een geheel gerekend, verschuldigd een bedrag van f 3. 3e. Aan art. 2 achter het bepaalde onder g, toe te voegen: h. inlichtingen uit het bevolkingsregister of het ver- blijfregister, bestemd voor de bedrijven van Openbare lichamen. 4e. In art. 5 onder e, wordt tussen de woorden ,,Burgerlijke stand'' en ,,moeten" ingevoegd: ,,het be- volkingsregister en het verblijfregister" en worden de woorden ,,Ambtenaar van de Burgerlijke Stand" ver- vangen door ,,desbetreffende ambtenaar". B. Te bepalen dat deze verordening in werking zal treden op 1 Januari 1949. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 Nov. 1948. De secreta/is, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 45