29 31 Maart 1949. in de belangrijke voordelen van hygiëne en comfort te doen delen^ achten wij het gewenst, de installatie des- verlangd door het gasbedrijf in huur ter be-schikking te doen stellen. De jaarlijkse kosten aan afschrijving (in 10 jaar), rente en onderhoud, inclusief halfjaarlijkse contrôle, resp revisie, worden door de directeur geschat op f 39'per jaar of 75 cent per week. Dit bedrag zal dus door de huurder van het apparaat aan het bedrijf moeten worden betaald. Het meerdere gasver- bruik, dat door de aanwezigheid van dit apparaat onc- staat, kan geraamd worden op minder dan 2 mu pe. week', hetwelk naar 8 cent per nU neerkomt op f 0.15 per week, zodat dit apparaat in het gebruik komt op ongeveer f 0.90 per week. Wij stellen U daarom voor ons een crediet te ver- lenen van 4.000.—, teneinde in de gelegenheid te zijn om, wanneer blijkt dat daarvoor bij de burgerij belang- stelling bestaat, tot aanschaffing en plaatsing van een aantal apparaten over te gaan. Indien de plaatsing een groter bedrag mocht vergen dan genoemde f 4.000.—, zal het meerdere worden bestreden uit het voor uit- breiding van het gasbedrijf geraamde bedrag. Ook in volgende jaren zullen de eventueel voor dit doel te maken kosten uit die post worden betaald. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor over te gaan tot de vaststelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit. Heemstede, 16 Maart 1949, Burgemeester en wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn, Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 24