47 29 Juni 1949. bedrag ten hoogste gelijk zal mogen zijn aan het verschil tussen 1500en zijn bruto-wedde als hierboven bedoeld. De pensiontoelage kan slechts worden toegekend voor een termijn van telkens ten hoogste drie maanden. Artikel 14. 1Aan de mannelijke ambtenaar, vallende onder arti- kel 2, die gehuwd of gehuwd geweest is en de 23-jarige leeftijd heeft bereikt, wordt een huwelijkstoelage toe- gekend van 228,— per jaar, met dien verstande, dat de som van het salaris en de huwelijkstoelage niet mag stijgen boven het maximum van de voor hem geldende salaris-klasse en dat de som van de wedde en huwelijks- toelage nimmer meer mag bedragen dan 2544,— per jaar. 2. Het bepaalde in het vorige lid is mede van toe- passing op de vrouwelijke ambtenaar van ten minste 23 jaar, die gehuwd geweest is en niet is hertrouwd. 3. De huwelijkstoelage gaat in op de eerste dag van de maand, waarin de aanspraak is ontstaan. 4. Voor de toepassing van dit artikel komen niet in aanmerking de ambtenaren, die de door burgemeester en wethouders aangewezen ambten bekleden, alsmede de ambtenaren wier betrekking naar het oordeel van burgemeester en wethouders als nevenbetrekking is te beschouwen, tenzij de ambtenaren meer dan één neven- betrekking vervullen, en zij daarin, naar het oordeel van burgemeester en wethouders, een volledige dagtaak vinden, met dien verstande dat de gezamenlijke wedden niet zullen stijgen boven 2544.per jaar. Artikel 15. Het salaris van een ambtenaar, die de leeftijd van 21 jaar nog niet heeft bereikt wordt bepaald overeen- de -A19emene loonregeling jeugdig administra- tief Rijkspersoneel". Artikel 16. Aan de ambtenaar, die belast is met het opmaken der notulen van de vergaderingen van de raad wordt daarvoor een vaste toelage toegekend van 40per vergadering.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 26