47 29 Juni 1949. 2. Deze vergoeding bedraagt het uurloon (salaris gedeeld door het normale aantal werkuren per week vermenigvuldigd met 50) verhoogd met 25%. Voor overwerk na 10 uur 's avonds, 's nachts en op de vrije Zaterdagmiddag wordt dit verhoogd met 50 °/0 voor werk op Zon- en Feestdagen met 100 °/0. 3. Aan een ambtenaar mag in een maand geen meerdere hoeveelheid overwerk worden opgedragen, dan recht geeft op beloning tot een bedrag van ten hoogste 20% van zijn maandsalaris. Indien buitengewone omstandigheden hiertoe nopen, kan met voorkennis van het betrokken hoofd van dienst van deze bepalingen worden afgeweken 4 Geen beloning voor overwerk, berekend per uur, wordt genoten door ambtenaren, die de leiding hebben bij het verrichten van overwerk, of die zelfstandig overwerk verrichten. Aan deze ambtenaren kan voor overwerk een vergoeding worden toegekend, vast te stellen door burgemeester en wethouders op voorstel van het hoofd van de tak van dienst, waartoe zij behoren. 5. De hoofden van takken van dienst geven elke maand verslag aan burgemeester en wethouders van het overwerk onder hunne directie verricht, met ver- melding van de redenen, die daartoe hebben geleid, de duur van het overwerk, de vergoeding daarvoor gegeven, zomede de namen der ambtenaren, aan wie deze is uitbetaald. 6. Deze bepaling is niet van toepassing op de hoofden van dienst en op de ambtenaren genoemd in artikel 4. Artikel 25. Bij aanstelling, bevordering, weddeverhoging en ont- slag, benevens bij uitbetaling der wedde, worden daar- voor aan de ambtenaar geen kosten in rekening ge- bracht. Artikel 26. 1. De ambtenaar heeft recht op zijn bezoldiging tot de dag van ingang van het ontslag uit zijn ambt of tot en met dag van overlijden. Is de bezoldiging reeds tot een latere dag uitbetaald, dan wordt het

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 29